Dynisco

 

Czujniki ciśnienia

SensorsDynisco produkuje szeroką gamę solidnych mV / V, mA, VDC i HART kompatybilnych czujników ciśnienia (przetworniki i nadajniki) zaprojektowane specjalnie dla trudnych, surowych środowiskach przemysłu wtryskania i przetwórstwa polimerów.
 
czujnik ciśnienia są naszą podstawową technologią z 60 lat doświadczeń , jesteśmy liderem w branży w zakresie innowacji, precyzji, jakości i niezawodności.
 
DYNISCO - przetworniki ciśnienia zapewniają najwyższą wydajność, ponieważ ich membrany są  sprawdzone, które mogą być chronione przed ścieraniem i korozją przez opatentowanej powłoce DyMax®.
 
W odróżnieniu od produktów innych firm, wiele z naszych przetworników ciśnienia i nadajników może mieć wbudowany czujnik temperatury, co pozwala na bezwzględną (w porównaniu z oprogramowaniem) kompensację temperatury i poprawę dokładności znacznie redukując ciśnienie w odczycie dryft z powodu zmian temperatury otoczenia .
 
Od określenia różnych materiałów membranowych do adaptacji w różne konfiguracje portów i przyłącza procesowe, DYNISCO jest elastyczne, aby dostosować nasze produkty do konkretnego zastosowania.
 
Wybierz jeden z wielu naszych solidnych i niezawodnych produktów. Bez względu na to, jakie jest swoje wymagania co do ciśnienia, czy to ze względów bezpieczeństwo lub optymalizacji wytłaczania DYNISCO ma inteligentne rozwiązanie dla Ciebie
 
Czujniki ciśnienia stopionego polimeru serii ECHO